סוג הרכב שנה מחיר
רנו מגאן 98-2002 800 ש”ח
פיאט פונטו 98-2001 1000 ש”ח
פיאט פונטו 2002 1300 ש”ח
אופל קורסה 95-2000 1000 ש”ח
אופל קורסה 2001 והלאה 1300 ש”ח
יונדאי אקסנט 99 והילך 1500 ש”ח
יונדאי לנטרה 2000 900 ש”ח
יונדאי E לנטרה 2001 והילך 1600 ש”ח
פולקסוואגן גולף עד שנת 98 950 ש”ח
פולקסוואגן גולף שנת 99 והלאה 1900 ש”ח

קניית רכבים לפירוק

המון מצבים המוגדרים כנהיגה מסוכנת על הכביש והסטטיסטיקה מדברת עד עצמה, יותר ויותר אנשים נפגעים בתאונות דרכים במחשבה שאולי זה היה קשור באי ציות לחוקי התנועה – דבר שלא תמיד נכון לומר.

לצד אי ציות לחוקי תנועה יש עוד כמה סיבות העלולות בהחלט לסכן חיי אדם במצב נהיגה וחלקן קשור גם בין היתר גם לתקינותו של הרכב. כפי שהבנתם, יש בהחלט כלי רכב שתם זמנם ועלולים לסכן את האחר ובשל שאינם מורשים לעלות יותר על הכביש נדרש להוריד אותם מהכביש באמצעות שירות פירוק רכבים מקצועי.

האם הרכב הישן שלכם “סיים את תפקידו על הכביש”? באמצעות מכירה ושירות של פירוק רכבים לא תאמינו איזה תגמול שווה מצפה גם לכם. כן, הדרך המושלמת להצלחה והתגמול המשתלם מתחיל ונגמר בשירותי קניית רכבים לפירוק ולשם כך אתם צריכים את המילה האחרונה בתחום.

מחפשים שירות פירוק רכבים שיבטיח כי את הרכב הישן תוכלו להשאיר מאחור ולצד עבודה מקיפה תתוגמלו בעד כל חלקי החילוף התקינים?

לא יודעים איפה להשאיר את הרכב שלכם? ליגאל פירוק רכבים יש לא מעט פתרונות שיסייעו לכם כבר בשלבי מכירת רכב לפירוק ועד שליחתו למגרש פירוק רכבים ובסופו של דבר בחלק פירוק החלפים והרווח הגדול שיצא לכם מכך.

תוכנית גריטה – מהיום אתם לא צריכים אישור לפירוק רכב!

האם את הרכב הישן אתם יכולים לשלוח אל מכירת רכבים לפירוק? האם אפשר להוריד את הרכב מהכביש כאן ועכשיו? מדינת ישראל מביאה לא מעט מקרים של רכבים ישנים שחייבים לרדת מהכביש וכמו בכל דבר גם כאן ואם בעבר היה צורך בתוכנית גריטה (תוכנית מטעם משרד התחבורה) הרי שהיום השתנו הדברים וכל אחד שרוצה למכור את הרכב הישן יכול לגשת ולבצע פירוק רכבים בקלות וגם לצאת מכל הסיפור הזה מתוגמל על כל המשתמע מכך.

רוצים למכור את הרכב ולגשת ישירות אל הליך של פירוק רכבים? הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון! בעידן שבו כל רכב יוכל לעבור למגרש פירוק רכבים מכירת רכב לפירוק תהיה קלה יותר בפרט אם אתם בוחרים את נותן השירות המיומן והמקצועי לכך.

רכב לפירוק

פירוק רכבים – איך מתוגמלים על שירות שכזה?

יותר ויותר אנשים מבינים את סוד ההצלחה הגלום בפירוק של רכבים וכך כשהרכב שלהם מגיע לקיצו הם פונים אל שירות פירוק, מפרקים את חלקי החילוף ומגלים לתדהמתם שאפשר להרוויח לא מעט מהפירוק הזה.

פתאום הם מגלים שפירוק החלפים הטובים ושליחת חלק שמהם למחזור זו הפעולה החכמה ביותר שהם יבצעו הן בעניין שמירה על הסביבה וגם בשל התגמול במזומן שהם יכולים לקבל בשל לקיחת החלטה זו.

נשמע מוכר? רכבים שאינם שמישים חשוב ביותר להעביר למצב של פירוק, לחסוך בעלויות ביטוח, עלויות תחזוקה והכי חשוב להרוויח ממה שעוד אפשר להרוויח מרכב שאינו עוד כשיר ומורשה להישאר על הכביש.

כמו כן, מיותר לציין כי רכב שאינו מורשה לנהיגה מסכן לא רק אתכם אלא גם את יקיריכם וכאן חשוב ביותר להציל חיים בזכות העברת הרכב לחברה לפירוק מקצועי שממנו תוכלו להשיג את המקסימום.

פירוק רכב לאחר תאונה- לתקן או לפרק?

יש תאונות שניתן להתגבר עליהן ובאמצעות תיקון להחזיר את הרכב לכביש, מאידך גיסא, יש תאונות “טוטאלוס” או תאונות מורכבות במיוחד שמכירת הרכב לא תהיה כדאית ואף יתרה מכך, התיקון יעלה יותר מערך הרכב עצמו. אז כשמידת הנזק גדולה כל מה שנשאר זה לפרק את הרכב ולמכור את החלקים הטובים לכל מי שמשלם ביד רחבה.

יגאל רכבים לפירוק מבצע קניית הרכב שנפגע, פירוקו וקניית החלקים מכם כאן ועכשיו במזומן! בנוסף, לצד שירות אמין, מקצועיות ואיכות מעניק לכם יגאל וצוותו גם את כל השירותים הנלווים החל בשירותי גרירת הרכב הישן, בהמשך פירוקו וכמובן קניית חלקי החילוף היעילים -הכול תחת קורת גג אחת.

רכב לפירוק

“כמה זה עולה”? כך מתמחרים פירוק רכב

יגאל רכבים לפירוק יתמכר את הרכב שלכם לאחר בדיקה מקיפה, כמו כן, יילקחו בחשבון פרמטרים כמו סוג הרכב והשנתון שלו ובדיוק לשם כך הצבנו לכם טבלת מחירים באתר – הכול כדי לספק לכם שקיפות מלאה ומחירים אטרקטיביים ביותר.

רוצים לשאול שאלות נוספות על אודות עלויות נוספות? במעמד הזה אנו ממליצים לכם לקבוע איתנו פגישה וטרם התחלת הליך המכירה והפירוק להתייעץ עם המומחים שלנו – ייעוץ חינם אין כסף!

יגאל רכבים לפירוק – צלצלו ואנחנו נעשה כבר את כל השאר

יגאל רכבים לפירוק מאפשר לכם למכור את הרכב הישן, המושבת או זה שעבר תאונה ולא ניתן לתקנו למטרה של פירוק, מכירת החלקים וקבלת תשלום עליהם במזומן.

מבין כל השירותים שיש ליגאל רכבים פירוק להציע לכם, קנייה של מלגזות ישנות, אוטובוסים שירדו מהכביש, משאיות, רכבים ישנים והרשימה קצרה מלהכיל.

במחירים הטובים ביותר, יחס הגון, שירות חדור מטרה ורצון להוציא את המיטב מהמכירה שלכם, כאן אצל יגאל רכבים לפירוק יסייעו לכם ויענו על כל מענה או שאלה במשך כל ימות השבוע ובכל אזור בארץ.

מתקשים למכור את הרכב הישן? יש לכם רכב מושבת נמאס לכם לשלם תשלומי ביטוח או תחזוקה ולא הצלחתם לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית בגין הרכב הישן?

אם כבר ניסיתם הכול ואתם בכל זאת לא מצליחים למכור את הרכב הישן, הגיע הזמן לבקר אותנו ברח’ ירושלים 46 ראשון לציון – יגאל רכבים לפירוק שירות רחב ומגוון ששם את המטרה שלכם במרכז העניינים, קונה את הרכב הישן ומשלם גם עבור חלקי החילוף התקינים!

יגאל רכבים לפירוק, בודקים את סוג הרכב ומציעים לכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר ביחס לכך.

יגאל רכבים לפירוק- קונים ומתגמלים על הצד הטוב ביותר!

גלריית רכבים לפירוק

לפרטים נוספים מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם